Falke FALKE RU4 SHORT, moške tekaške nogavice, rdeča

17,99 €
17,99 €
i

Falke je mednarodno priznana znamka, ki je bila ustanovljena leta 1895 s strani nemške družine Falke. Iz majhnega podjetje za nogavice so zrasli v svetovni modni fenomen, ki danes ponuja kvalitetne produkte s premišljenimi dizajni in tehnologijami. Usmerili so se tudi na trg športa in tako zdaj nudijo raznolike športne nogavice, ki so vrhunske izdelave, premišljenih detajlov in visoke funkcionalnosti. Uporabljajo le najboljše materiale, sodelujejo s profesionalci in inovatorji ter ponujajo odlično kombinacijo dolgoletnih izkušenj in tradicije z novodobnimi načini pletenja. Njihove zares kakovostne nogavice za različne športe lahko dobite pri Intersportu.

Zapri

Falke FALKE RU4 SHORT, moške tekaške nogavice, rdeča

17,99 €
17,99 €
16706
Tabela velikosti
Z oddajo naročila se strinjam s Pogoji poslovanja. Preberi več
Zaloga v prodajalnah
Brezplačna dostava

Kliknite gumb in bodite obveščeni o spremembi cene.

Posredujte nam vaš e-naslov in obvestili vas bomo o spremembi cene.

Hvala. Ko se bo cena spremenila, vas bomo obvestili.

Dopolni izgled

Alpina LYRON P, sončna očala, črna
Alpina LYRON P, sončna očala, črna
48,99 € 69,99 €
i
Prejšnja cena: 48,99 €

Falke RU4 Short W

Nizke ženske nogavice za tek

Ženske tekaške nogavice Falke RU4 Short W zagotavljajo vrhunsko izkušnjo, saj odlično zaščitijo stopala in hkrati omogočajo odličen kontakt s tekaškimi copati. Blago odvaja znoj in kožo ohranja suho. S posebej oblazinjenimi predeli nogavice tudi preprečujejo nastanek žuljev. Izredno vsestranska in funkcionalna izbira, ki bo poskrbela za brezskrben tek. Nogavice so anatomsko oblikovane, da se odlično prilegajo. Leva in desna nogavica sta specifično oblikovani in poimenovani.
  • Ženske tekaške nogavice z dobro oblazinjenostjo
  • Preprečujejo nastanek žuljev na kritičnih točkah
  • Učinkovito odvajajo znoj in se hitro sušijo
  • So anatomsko oblikovane za odlično prileganje stopalom
  • Nudijo odličen kontakt s tekaškimi copati
  • Material: 45 % polipropilen, 35 % bombaž, 20 % poliamid

Pri tem izdelku izpostavljamo

Hitro sušenje

Odvajanje znoja, regulacija vlage in hitro sušenje blaga so lastnosti, ki nogavice naredijo izvrstne za športno uporabo. Tudi pri velikih naporih bo koža suha, vi pa se boste počutili veliko bolj udobno.
[DODATNO]20%
VSA OBLAČILA IN OBUTEV
NAD 20 € - 25. - 31.5.2023

Deli svojo športno dogodivščino z #intersportslovenija

0 komentarjev

Oceni ta izdelek!

Oddaj komentar
  • Udobje
    neudoben udoben
  • Kakovost
    nezadovoljiva odlična
  • Vrednost za denar
    ni vredno nakupa vredno nakupa
  • Izgled
    neatraktiven atraktiven
Oceni izdelek
Kaj menite o … Falke FALKE RU4 SHORT, moške tekaške nogavice, rdeča
Bi priporočili ta izdelek?
neudoben udoben
nezadovoljiva odlična
ni vredno nakupa vredno nakupa
neatraktiven atraktiven
Skupna ocena
Do 300 znakov
Z oddajo komentarja se strinjate s Pravili in pogoji strani.

Nalaganje…